Krásná pleť je dílem přírody

Přírodní kosmetika dnes zažívá renesanci. Není divu, denně je naše pokožka vystavována škodlivinám z ovzduší, trpí nejrůznějšími ekzémy a alergiemi, syntetické přísady běžné kosmetiky ještě prohlubují její podráždění. Krásná pleť vyžaduje péči prostřednictvím přírodní kosmetiky, která je zcela hypoalergenní a dokáže pleti dodat řadu prospěšných látek, vitamíny i minerály.

Běžné pleťové krémy dnes nahrazují pleťové oleje. Čistě přírodní původ olejů předchází podráždění a negativním vedlejším reakcím, naopak, pleťové oleje předávají pokožce množství cenných bioaktivních látek, podporují její pružnost a hydrataci. Mají regenerační, hydratační a vitalizační působení.

Jedním z nejvzácnějších panenských olejů, který se užívá v kosmetické péči, je arganový olej původem z Maroka. Tento olej skvěle nahradí denní i noční krém, hodí se pro všechny typy pleti, zvláště pleť suchou, citlivou a podrážděnou.

Arganový olej reguluje přirozenou lipidovou rovnováhu pleti, hydratuje, ale současně dokáže zbavit pleť i nadměrné mastnoty. Proto se užívá i pro péči o mastnou pleť a akné. Hojí a regeneruje pleť, chrání ji před působením negativních vnějších faktorů a zvyšuje její odolnost.

Čistý arganový olej, arganový krém s podílem arganového oleje i další přírodní kosmetiku najdete v eshopu SÍLA DOTEKU na Siladoteku.cz.

Připraveny jsou zde i další produkty k péči o pleť, pokožku i celkové zdraví. Mj.

  • Konopný olej konopný olej s vysokým obsahem stopových prvků, které mu dávají mimořádné regenerační a vitalizační působení.
  • Rakytníkový olej, který obsahuje celý komplex důležitých vitamínů, stopové prvky i nenasycené mastné kyseliny s vynikajícími regeneračními vlastnostmi. Rakytníkový olej je ceněný především pro svoji schopnost regenerovat poškozené tkáně a sliznice.
  • Kokosový olej s báječnou exotickou vůni. Kokosový olej působí jako přírodní antibiotikum, užívá se jako hojivá mast na ekzémy, regenerační péče po holení či opalování neb jako přírodní lubrikant.
Označeno v Rady a návody Označeno s: , , ,

Napsat komentář