Dřevostavby od Ekopanely CZ

Pasivní dřevostavba svépomocí Vám ušetří nemalé peníze

Máte zájem o nové bydlení? Plánujete stavbu domu a stále zvažujete své možnosti? Velmi oblíbené řešení dnes představují dřevostavby, které si můžete nechat postavit na klíč nebo svépomocí. Dřevostavby jsou zajímavým finančním i časovým kompromisem. Jejich obliba roste i díky ekologičnosti a pohodlnosti během bydlení.

Co jsou to dřevostavby svépomocí

Dřevostavby svépomocí – v současnosti velmi populární slovní spojení, které v oboru stavebnictví můžete slyšet snad ze všech stran. Jedná se o způsob postavení dřevostavby, kdy společnost, která stavbu realizuje, dodá materiál, poskytne poradenství a školení. Samotnou dřevostavbu si postavíte vy sami. Součástí dřevostavby svépomocí je většinou i pořízení projektu a dokumentace, pomoc s instalacemi a s dalšími drobnými pracemi na stavbě.

Dřevostavby od Ekopanely CZ

Kvalitní služby v tomto oboru nabízí společnost Ekopanely CZ, která zabezpečuje jednak dřevostavby svépomocí a také se stará o dodávku hrubé stavby. Dřevostavby se v režii Ekopanely CZ staví z takzvaných ekopanelů, které se řezají, drážkují, vyřezávají a šroubují. Firma má v oboru bohaté zkušenosti a mnoho referencí od svých spokojených zákazníků. Významnou roli hrají unikátní pracovní postupy a způsoby opracování.

Pasivní a nízkoenergetické dřevostavby

Dřevostavba se většinou považuje za pasivní či nízkoenergetický dům. Je to tedy stavba, která ke svému provozu potřebuje minimum energie. Pasivní dřevostavby mají roční potřebu tepla na vytápění méně než 15 kWh na m2 a primární energickou potřebu celkem do 120 kWh. Nízkoenergetické dřevostavby nemají tak přísná omezení, i tak jsou ale velmi úsporné. Tyto dřevostavby se hojně stavějí v zahraničí (v Rakousku, Německu) a v současnosti se rozmáhají i u nás v Čechách.

Označeno v služby Označeno s: , ,
3 comments on “Dřevostavby od Ekopanely CZ
  1. Pavel napsal:

    Dřevostavby jsou opravdu skvělé! Sám jednu vlastním a nemůžu si ji vynachválit, určitě doporučuji každému.

  2. Simona napsal:

    Souhlasím s Pavlem, také jsme si nedávno nechali postavit jednu dřevostavbu a bydlí se nám velice komfortně.

  3. nneafxup napsal:

    He turned to britannia hotel manchester cheap hotels in manchester cheap hotels in manchester http://funkytshirt.co.uk at last the seventh suited her: and there she laid herselfdown and went to sleep.

Napsat komentář