Odpočívejte. My Vám vymalujeme a následně i uklidíme

V letních měsících se často stává, že se lidé rozhodují k vymalování zdí a jejich drobných oprav. Léto je sezona vhodná k drobným opravám, lidé mají více energie a elánu ke změnám, než v jiných ročních obdobích. Možná se také rozhodnete k malování zdí, a oprav zděných povrchů, které jsou namáhány, zvláště pokud máte malé děti či domácí mazlíčky.
Malování zdí s opravami povrchu je nutností též v případě, že se stěhujete do nového domu či bytu, nebo byt dlouhodobě pronajímáte a předáváte ho novým nájemníkům. S péčí o nemovitost stoupá její cena i užitná hodnota. Přenechejte tuto starost s malováním a opravami zdí na nás a neberte si dovolenou, abyste opět pracovali. Odjeďte relaxovat do tuzemska nebo zahraničí a nechejte opravy zdí, kachliček i jiných rozličných povrchů našemu řemeslníkovi.
Postaráme se o vaši nemovitost, včetně finálního úklidu po vymalování zdí, natřeme kovové i dřevěné ploty a brány na vaší zahradě. Opravíme podlahové povrchy zatěžované denním používáním, i dlažbu v koupelnách. Odpočívejte a nechte malování i opravy na nás.
Označeno v služby Označeno s: , , , ,

Napsat komentář