Plastové nádrže na odpadní a upravenou vodu

Zařízení pro čištění odpadních vod a plynů, pro technologie povrchových úprav nebo chemické leštění a leptání skla nabízí společnost AVT HK, která funguje již od roku 1991 a je držitelem mnoha certifikátů. Její zařízení můžete využít  pro soukromé i firemní účely. Nabízí komplexní řešení, které je možné plně přizpůsobit vašim individuálním požadavkům.

Kvalitní plastové nádrže

Plastové nádrže se běžně používají pro odpadní a upravenou vodu. Tvoří je technologická hrdla, různé průlezy, otvory či stavoznaky. K nádržím se dodává celá řada příslušenství, které se zasluhuje o jejich perfektní funkčnost. V ATV HK se pro výrobu těchto nádrží využívají plastové polotovary, konkrétně z polypropylenu nebo polyetylenu. Plastová nádrž na odpadní vodu se vyrábí z polyvinylchloridu, plastová nádrž na upravenou vodu je vyrobena z polypropylenu. Nádrže mohou mít ploché, šikmé nebo lomené dno.

Všestranné zásobníky na vodu

Plastové nádrže se označují také jako zásobníky na vodu. Zásobníky na vodu se obecně využívají na studenou i teplou vodu, na odpadní i upravenou. Musí splňovat nezbytné bezpečnostní a hygienické předpisy, běžně je pak můžete zakoupit o několika velikostech. Jejich konstrukce vždy podléhá individuálním požadavkům. Zásobníky na vodu společnost AVT HK dodává včetně montáže a poskytuje k nim i pozáruční servis.

Vzduchotechnické potrubí pro průmyslové využití

Vzduchotechnické potrubí je další oblastí, na kterou se AVT s.r.o. specializuje. Toto potrubí má své využití zejména v průmyslových odvětvích. Vzduchotechnické potrubí se vyrábí ve standardních i atypických rozměrech. Jeho výhody představuje zejména odolnost, dlouhá životnost a snadná montáž. Vzduchotechnické potrubí se vyrábí svařováním plastových desek. Potrubí od AVT s.r.o. je zárukou kvality a spolehlivosti.

Označeno v služby Označeno s: , , ,

Napsat komentář