Překlady odborných textů

Potřebujete pomoci s překladem odborného textu, webových stránek nebo s lokalizací software? V tom případě pro vás máme řešení!

Naše překladatelská firma se zaměřuje právě na překlady odborného textu, u kterého je zapotřebí nejen jazykových znalostí, ale i technického vzdělaní a praktických zkušeností.

Specializujeme se především na:

· Překlady knih

· Překlady technické dokumentace

· Překlady Návodů

· Překlady odborných článků

· Překlady smluv

· Překlady tiskových zpráv

Překlady zajišťují odborníci s mnohaletou praxí a obrovskými zkušenostmi. Z velké části se jedná o rodilé mluvčí. Díky těmto aspektům vždy dosahují naše překlady minimálně stejné úrovně, jakou měl původní text.

Zaměřujeme se na odborné překlady slovenštiny, němčiny, češtiny a překlady angličtiny.

K tomu, abychom dosáhli skvělých výsledků co možná nejefektivnější cestou, používáme moderních CAT nástrojů. Díky této skutečnosti u nás neplatíte za přeložený text dvakrát a konečná cena patří mezi ty nejnižší na trhu.

Za samozřejmost u nás považujeme grafické zpracování zdarma. To znamená, že vám přeložený dokument naformátujeme podle originální předlohy.

Další výhodou, kterou vám může naše firma nabídnout je rychlost překladu. U vybraných jazykových směrů, se u nás za expresní překlady neplatí žádné poplatky navíc.

Neváhejte a využijte našich služeb. Zárukou kvality jsou nejenom naše dlouholeté zkušenosti, ale především spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí. Přidejte se k nim také a my vám zaručujeme, že budete s naší prací nadmíru spokojení.

Označeno v služby Označeno s: , , , , , , , ,
0 comments on “Překlady odborných textů
1 Pings/Trackbacks pro "Překlady odborných textů"

Napsat komentář