Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů se každým rokem stává modernějším. Zatímco v západní Evropě a Americe je prodloužení vlasů vcelku běžnou záležitostí, u nás  v ČR mnoho lidí ani neví o této možnosti. Pokud se chcete dozvědět, jaké druhy vlasů se k prodlužování používá a které metody jsou dostupné na našem trhu, podívejte se na web prodlužování vlasů. Tento web pokrývá všechny dostupné metody prodlužování.

V ČR je nejznámější metoda clip-in prodlužování. Důvod je ten, že zákaznice nemusí chodit do kadeřnictví, nemusí si nechat posouvat spoje a hlavně, že tato metoda neničí vlastní vlasy. Clip-in vlasy znamená, že to jsou pravé lidské vlasy (někdy to můžou být syntetické vlasy), které mají u kořene speciální clip-in sponku – díky ní se clip-in vlasy připnou k vaším vlastním. Je to rychlé, jednoduché a spoje nejsou vidět.

Pokud uvažujete o prodlužování vlasů vážně a nechcete si prodlužující vlasy nandavat a zase sundavat, je nejlepším řešením použít nějakou chemickou metodu. Dnes se snaží všechny chemické metody být dostatečně šetrné k vaším vlastním vlasům. Nejznámější způsob prodlužování vlasů v České Republice je prodlužování keratinem a prodlužování micro ringy.

Žijeme v 21. století, a tak není potřeba čekat několik let, než vám narostou vaše vlastní vlasy – za pár stovek můžete mít dlouhé vlasy během pár minut!

Označeno v služby
0 comments on “Prodlužování vlasů
1 Pings/Trackbacks pro "Prodlužování vlasů"

Napsat komentář