Staňte se platnými zaměstnanci

Neustále si doplňovat vzdělání. To je zárukou toho, že o Vás bude na trhu práce zájem. Nekvalifikovaný zaměstnanec je snadno nahraditelný. Ovšem kvalifikovaný a zkušený zaměstnanec je k nezaplacení. Pracujte tedy na Vašem vzdělání a staňte se pro Vaši firmu nepostradatelní. Jedině tak budete mít záruku, že nebudete vyměněni pracovníkem, který je ochoten pracovat za výrazně nižší mzdu. A věřte, že v dobách krize je takových pracovníků spousta. Udržte si tedy Vaše pracovní místo. Navštěvujte kurzy, školení a semináře.

Je-li Vaším oborem logistika, rozhodně si vyberte některý z kurzů, které jsou zaměřeny na toto odvětví. Zahraničnímu obchodu se daří. Vývozy a dovozy neustále rostou. Zkrátka se už téměř nic nespotřebuje v zemi, ve které se dané zboží vyrobí. Narůstá tedy význam logistiky a odborně proškolených zaměstnanců v tomto oboru. Je-li Vám toto odvětví blízké a chtěli byste v něm pracovat, anebo v něm už pracujete, navštěvujte některý z kurzů logistiky a staňte se nepostradatelní pro Vaši firmu.

Vyznat se ve všech aspektech pracovního práva není snadné. Neustále novely zákoníku práce mění podmínky v pracovně právních vztazích a pro zaměstnavatele je nadmíru komplikované se ve všech těchto změnách orientovat. Potřebují tedy zkušené právníky, kteří se specializují na pracovní právo. Ovšem ani ti se neobejdou bez nových poznatků. Jednoduchým způsobem, jak se se všemi novinkami seznámit jsou kurzy pracovního práva. S blížící se platností novely zákoníku práce jsou tyto kurzy velmi žádoucí.

Podobné je to i s dalším oborem práva, které je podstatné pro chod firem. Tím oborem je obchodní právo. Ani to není ušetřeno novel a orientace v nich může být komplikovaná. Návštěvou kurzů obchodního práva si upevníte všechny nutné znalosti a seznámíte se s novinkami, které nové novely přinášejí. Právě obchodní právo a obchodní smlouvy jsou pro podniky životně důležité a špatně sestavené smlouvy mohou způsobit mnoho nepříjemností.

Označeno v služby Označeno s: , ,
0 comments on “Staňte se platnými zaměstnanci
4 Pings/Trackbacks pro "Staňte se platnými zaměstnanci"
  1. […] Volné články Posted in Info | Tags: platnými, Staňte, zaměstnanci […]

  2. […] Volné články Tags: platnými, Staňte, zaměstnanci Jan08 Comments (0) […]

Napsat komentář