Vyklízení bytů, firem a kanceláří v Praze a okolí

Specializujeme se na stěhování a autodopravu. V této souvislosti také nabízíme rychlé, flexibilní a bezproblémové vyklízení bytů, firem a kanceláří. Vyklidíme rychle Vaši provozovnu či firmu, zabýváme se veškerou manipulací při stěhování a samozřejmě zajistíme také následný transport nejen nábytku, ale veškerého vybavení z Vaší firmy či provozovny. Přestěhujeme Vám po celé Praze, po celé České republice, po domluvě také po zemích evropské unie. Vyklízecí práce realizujeme pouze na území města Prahy a jejím blízkém okolí.

Zajistíme vyklizení jakýchkoliv komerčních prostor jako vyklízení kanceláří, vašich skladů, provozoven i obchodů. Musíte si uvědomit, že dle zákona firmy nemohou odpad zdarma zlikvidovat ve sběrném dvoře, ale musí ho ekologicky zlikvidovat. My veškerý takto vzniklý odpad z vyklízení dopravíme k ekologické likvidaci. Vše dopravíme pověřené skládce disponující patřičným certifikátem k likvidaci odpadů. Bližší informace ohledně vyklízení kanceláří a vyklízení bytů Vám rádi zodpovíme na telefonický dotaz.

Rychlé a flexibilní stěhování

Vše při stěhování podřizujeme Vašim požadavkům a možnostem – zejména dobu, stěhujeme o svátcích i o víkendech. Na nás se můžete spolehnout. Bez problémů a potíží vše přestěhujeme dle domluvy a dle Vašich představ. Stěhování není lehká práce, zejména na logistiku. My se o vše postaráme tak, aby celý proces stěhování proběhl jako na drátkách. Máme mnoho kladných referencí a pozitivní ohlasy od našich zákazníků. Kontaktujte nás, s námi zvládnete stěhování v pohodě a bez nervů.

Označeno v služby
0 comments on “Vyklízení bytů, firem a kanceláří v Praze a okolí
1 Pings/Trackbacks pro "Vyklízení bytů, firem a kanceláří v Praze a okolí"

Napsat komentář