Betonové ploty – ochrana majetku

Média nás neustále bombardují zprávami o tom, jak roste kriminalita, vzrůstá počet krádeží, loupeží i násilí. Chcete se svou rodinou žít v bezpečí a soukromí? Chcete i vy mít doma pocit jistoty a ochrany? Inspirujte se v historii. Stejně jako ve středověku střežily hrad masivní hradby před potulnými lapky, zajistěte si i vy klidný spánek. Dnes v roli hradeb figurují různé typy oplocení. Dokonalý pocit bezpečí vám navodí masivní plot z kvalitního betonu. Kontaktujte Betonoveploty.net a pořiďte si i vy kvalitní betonový plot.

Betonové ploty plní však nejen funkci ochrannou, ale jsou také esteticky velmi zdařilé. Už dávno neplatí, že beton je šedá nevzhledná beztvará hmota. Betonové ploty můžete vybírat z široké nabídky. Záleží pouze na vás, zda se přikloníte k rustikálnějšímu vzoru štípaného kamene, zda zvolíte skládaný kámen či dekor cihliček. K dispozici jsou také různé barvy betonového plotu od pískovcové žluté, přes terakotovou červenou až po indigově modrou. Nezaujme-li vás žádná z nabízených variant, můžete si objednat plot v základní šedé barvě a později jej sladit s domem pomocí nátěru fasádní barvou.

Nemusíte se bát, že zastíníte váš dům, zvolte si výšku plotu tak, jak vám bude vyhovovat. Betonové ploty od Betonoveploty.net jsou vyrobeny z kvalitního českého betonu prvotřídních vlastností. Díky tomu je plot mimořádně pevný a odolný vůči prudkým změnám teplot, vlhkosti i slunečnímu záření. Betonový plot spolehlivě ochrání váš majetek i vaše soukromí před zraky kolemjdoucích. Navíc má také funkci okrasnou, takže bude zdobit váš dům po dlouhá desetiletí.

Chcete vidět, jak může takový betonový plot vypadat? Navštivte Betonoveploty.net a zabrouzdejte do galerie. Najdete zde jako ukázku některé z našich realizací. Přesvědčte se, že naše betonové ploty jsou funkční a estetické. Neváhejte a investujte i vy do kvalitního plotu.

Označeno v stavitelsví Označeno s: , , , , , , ,
One comment on “Betonové ploty – ochrana majetku
  1. ploty napsal:

    Kromě toho betonové ploty vedou po hranici pozemku a vymezují je, oddělují soukromý prostor od veřejného a současně brání volnému vstupu na zahradu. Kovové ploty a jejich branka tvoří pohledovou zábranu a při vhodné konstrukci můžou sloužit také jako protihluková bariéra. A ze zadu zahrady stačí obyčejné pletivo

1 Pings/Trackbacks pro "Betonové ploty – ochrana majetku"

Napsat komentář