Počítačové hry, novinky a recenze

Existuje spousta stránek na internetu, které se věnují počítačovým hrám. Většinou se jedná o buď úzce zaměřené stránky o jedné hře, nebo se jedná o součást šířeji zaměřených stránek. První typ stránek je úzce specializovaný, druhý většinou povrchní. Naše stránky jsou zaměřené na veškeré PC hry. Pokud chcete mít přehled o PC hrách, pojďte k nám.
Novinky v PC hrách jsou každý týden a u nás Vám žádná zajímavá novinka neunikne. Nejen že se dozvíte o vydání nových her, nebo o chystaném vydání, ale jednotlivé počítačové hry Vám podrobně představíme. Každá hra bude podrobně představena v rozsáhlé recenzi a to včetně fotek a promo videí. Budeme rádi za každý Váš názor a to jak na našich internetových stránkách www.nove-pc-hry.cz, tak i na Facebooku a Twitteru.
Firmy nespí ani o prázdninách a nové PC hry vydávají i na prázdniny. Nejnovější recenze jsou na Survarium, které by mělo být k dispozici na konci roku 2013. A doufejme, že se konečně dočkáme pořádné Free2Play hry, která oživí toto, jinak poměrně nudné odvětví. Dále je tu hra plná Disneyho postaviček Epic Mickey: The Power of Two. Pro milovníky rychlosti závodní hra Need for Speed: Most Wanted a mnohé další. Přijďte se k nám pobavit a přečíst si něco o novinkách.

Označeno v Zábava Označeno s: , , , , , , , , , , , ,
0 comments on “Počítačové hry, novinky a recenze
1 Pings/Trackbacks pro "Počítačové hry, novinky a recenze"

Napsat komentář