Zalovte si po setmění, podlehněte rybaření

Rybaření je v některých kulturách dosud způsobem obživy. Rybaření živí domorodé kmeny v africké pustině, i Eskymáky v zemích pokrytých ledem. V Čechách by Vás samotné rybaření sotva uživilo.

Od afrických indiánů jsme vzdáleni tisíce kilometrů a z přirozenosti člověka živícího se rybařením a spoléhajícího na dary přírody v dnešní době mnoho nezbylo. Člověk rybařil od pradávna. Přidejte se k mnoha spokojeným rybářům, kteří na břehu Rybníka Popelov zapomínají na všední starosti a těší se z úlovků.

Přesto, že rybaření nepotřebujeme již k obživě, zůstala v nás zakořeněna touha po úlovku. Muži stále potřebují lovit a proto je rybaření častým koníčkem. Dnešní rybaření je snadnější díky pomůckám pro rybáře, které jsou na trhu. Můžete si zakoupit kvalitní udice, vlasce a návnady. Místo tvrdé dřiny se rybaření stává relaxací a oblíbeným koníčkem, při němž trávíte svůj čas v přírodě u rybníka. S udicí v ruce podlehnete rychle kouzlu rybaření a když ryby začnou brát, nebudete chtít od rybníka odejít. Rybník Popelov je plný ryb, které čekají, až je rybář chytne na udičku. Přijďte si vyzkoušet rybaření u Rybníka Popelov s možností táboření a připravte si chutnou rybu na ohni po vzoru našich předků.

Označeno v Zábava Označeno s: , ,

Napsat komentář