Bio ořechy, jádra a ovoce Country Life

Ořechy a jádra záruka kulinářských zážitků


Ořechy a jádra
od Country Life jsou oblíbené biopotraviny obsahující aminokyseliny, vitamíny, minerálů a vlákniny. Příznivě působí na naše trávení a zažívání, dodávají tělu spoustu energie.
ořechy a jádra

Pistácie pražené solené Country Life jsou bohaté na stopové prvky jako jsou draslík, hořčík, vápník a fosfor. Pozitivní účinky pistácií můžete zvýšit v kombinaci ovocem a zeleninou. Pistácie se doporučíjí lidem, kteří trpí nedostatkem železa.

Směs ovocnoořechová Babí léto Country Life obsahuje paraořechy, rozinky sultánky, kokosové chipsy a papayu. Směs podporuje trávení a je ideálním zdrojem energie pro lidský organismus.

Zdravé a chutné sušené ovoce plné energie


Sušené ovoce od Country Life jsou chutné biopotraviny, které dodávájí tělu plno vitamínů, minerálů a vlákniny. Hodí se na přípravu jídel, moučníků a dezertů. Sušené ovoce je vhodné pro sportovce jako dodání energie nebo i pro dětí. Pozitivně působí na lidský organismus a na dobrou náladu.

sušené ovoce

Fíky natural Country Life jsou skvělým zdrojem vitamínů a minerálů. Fíky zmírňují kašel, zlepšují vykašlávání a pozitivně působí na dýchycí cesty. Konzumace fíků se doporučuje při bronchitidě.

Označeno v Zdraví Označeno s: , , , , , ,

Napsat komentář