Užijte si krásnou pokožku v krásných letních dnech!

Mnoho žen trápí suchá a poškozená pokožka, často spojená i s užíváním syntetických kosmetických přípravků a nezdravým životním stylem. Ruku v ruce s tím jde i celulitida a další kožní problémy, také povadlé vlasy, poškozené nehty apod. Právě v létě si tyto „vady na kráse“ uvědomujeme více než kdy jindy…

V péči o krásu přitom skvěle poslouží přírodní prostředky – kokosový olej, depilační cukrová pasta pro šetrnou přírodní depilaci nebo skořicový krém proti celulitidě. To jsou přípravky, které v létě jistě oceníte.

Kokosový olej po opalování, po holení a po depilaci

Kokosový olej se tradičně užívá v péči o suchou a poškozenou pleť a pokožku. Je výborný i jako olejový zábal na vlasy. Kokosová maska na vlasů jim dodá nádherný lesk a vitalitu, krásně je hydratuje a posílí.

Kokosový olej chrání vlasy stejně jako pokožku před předčasným stárnutím a negativními vlivy vnějšího prostředí, např. před mrazem nebo horkými slunečními paprsky. Užívá se také jako regenerační péče o opalování, zklidňuje pokožku po holení a depilaci. Báječně se doplňuje s depilační cukrovou pastou s tea tree.

Depilační cukrová pasta s tea tree

Cukrová pasta je snad nejstarší podoba depilace, rozhodně je také nejšetrnější a depilace cukrovou pastou je pak také jedna z neúčinnějších.

Dnes je čistě přírodní cukrová pasta navíc obohacována o pečující esence růže nebo heřmánku, doplňuje ji i antibakteriální tea tree oil. Cukrová pasta s tea tree může být využita i pro domácí depilaci, její užití je snadné a pohodlné.

Cukrová pasta s tea tree, heřmánkem a růžovou vodou je k zakoupení například v přírodním eshopu SÍLA DOTEKU. Najdete zde i panenský kokosový olej nebo skořicový krém proti celulitidě.

Skořicový krém proti celulitidě

Koho by v létě celulitida netrápila? Pomocníkem v boji proti celulitidě je i prohřívací skořicový krém užívaný pro profesionální i domácí skořicové zábaly. Více o působení skořicového krému proti celulitidě a aplikaci skořicových zábalů se dozvíte na www.siladoteku.cz.

Označeno v Zdraví Označeno s: , , , ,

Napsat komentář