Kvalitnější partnerský život? Pomůže vám nový eshop TANTRA-MASÁŽ.EU

Hledáte obohacení svého milostného života? Chcete zpestřit své milostné hrátky nebo objevit zcela nové prožitky? Nechte se inspirovat nabídkou nového eshopu TANTRA-MASÁŽ.EU, který se nechává inspirovat prastarými principy tantrismu a pomůže vám objevit kouzlo tantra masáží.

Zjemněte své doteky a dodejte jim smyslnost, proměňte je v omamný rituál lásky – tantra masáž. Pomůže vám tělový a masážní olej Tantra. Čistě přírodní směs panenských olejů a afrodiziakálních esencí jako Ylang-Ylang nebo skořice.

Objevte kokosový olej. Mezi řadou možností, jak kokosový olej využít nechybí ani celotělová exotická masáž. Kokosový olej je pro smyslnou tantra masáž díky své omamné vůni připomínající jeho tropický původ jako stvořený. Je zcela hypoalergenní a nedráždivý, navíc působí jako přírodní antibiotikum. skvěle poslouží i jako lubrikant.

V nabídce eshopu najdete i další přírodní lubrikant – jemný bylinný gel Fema G s léčivými výtažky bylin. Pomůže při gynekologických potížích a předchází nepříjemnému podráždění při milostných hrátkách.

Mezi dalšími zajímavými produkty nechybí ani sprchové gely omamných vůní, které otevřou prostor k novým prožitkům i při sprchování a očistných rituálech. Vyzkoušet tak můžete například sprchový gel Ylang-Ylang nebo Příliv energie. Pro afrodiziakální koupel můžete využít koupelový olej Příliv energie nebo Růžový koupelový olej s nádhernou vůní královny květin.

Potěšit svého partnera či partnerku můžete i prostřednictvím některé dárkové sady. Vybrat jako dárek pro ženy či dárek pro muže můžete třeba dárkovou sadu Erotika.

Skvělým dárkem pro ženy i muže se stane i dárková sada Kamasutra, která se nechává inspirovat starodávným milostným uměním. Dárková sada Kamasutra obsahuje tělový a masážní olej Tantra, ideální pro tantra masáž, sprchový gel Ylang-Ylang a čistý kokosový olej.

Označeno v Ze života Označeno s: , ,

Napsat komentář