Dřevěné dveře vnitřní

Stolařství Petr Jurečka se věnuje ruční vyrobě kazetových dveří, právě zkušenosti a kvalita výroby se odráží do výsledných produktů. Kazetové dveře vyžadují citlivé ruce stolaře, který musí svou práci dělat velmi poctivě, zabrusit každý detail a při výrobě postupovat jednoznačně přesně. Petr Jurečka uvedl na trh dřevěné dveře Juris, které si ihned získali oblibu u náročných zákazníků.

Naše firma Petr Jurečka Stolarství se specializuje již 20 let na výrobu a montáž luxusních interiérových dřevěných dveří z masivního dřeva dub za bezkonkurenční ceny.

Petr Jurečka - hlavní dílna a já

Petr Jurečka Stolařství - hlavní dílna a já

Interiérové dveře – masiv

Kazetové vnitřní dveře dřevěné  nabízíme v různých šířkách, dle přání zákazníka – cena však i při různých rozměrech zůstává stejná. Součástí naší nabídky  jsou i obložkové zárubně.

Vnitřní dveře dřevěné jdou také osadit na stávající  kovovou zárubeň, tudiž odpadá veškerý nepořádek při montáži.

Všechny interiérové dřevěné dveře jsou vyrobeny z pečlivě vybíraného přírodního materiálu dub, buk.

Konstrukce

Dveřní křídlo se skládá s průběžných vlysů ,zhotovených z prvtřídního masivního dubu sušeného na 10 – 12% vlhkosti, aby dřevo bylo stálé a zachovávalo si tvar.

Jako výpň křídla je použita dřevěná kazeta dub, buk masiv,nebo sklo.

Povrchová úprava

Povrchová úprava na interiérové dřevěné dveře –kvalitní dvousložkový polyuretanový lak zn. ADLER.Tyto laky jsou velmi tvrdé a odolné proti poškrábání.

Možnost moření do různých odstínů dle vzorníku.

Příslušenství

Vnitřní dveře dřevěné jsou osazeny třemi seříditelnými panty ve třech osách.

Těsnost interiérových dřevěných dveří a zarubně zajišťuje vždy obvodové těsnění, zámek pro dozický klíč,cylindrickou vložku,WC sadu.

Interiérové dveře – dýhované

Dýhované interiérové dveře – jsou zhotoveny z kvalitní přírodní dýhy, která se vyznačuje svou přirozenou texturou dřeviny. Dýhované interiérové dveře působí na dotyk i na pohled jako kdyby byly zhotoveny z přírodního masivu. Dýha, kterou používáme, je velice kvalitní.

Její tloušťka je 1,7mm. Dýha je 3x přelakovaná polyuretanovým lakem pro vysokou odolnost.

Dýhované interiérové dveře je možno také namořit do požadovaného odstínu dle vzorníku,  aby dveře ladily s interiérem.

Označeno v bydlení Označeno s: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář