Pasivní domy a dřevěné sruby od společnosti ELK

Chcete nové bydlení? Zalíbili se vám pasivní domy? Nebo chcete dřevěný srub, který budete využívat o víkendech? Ať tak nebo tak, domy od společnosti ELK jsou nejen kvalitní, ale i vás ochrání před horkem v létě a zajistí příjemné teplo v zimě. Nechte si vybudovat útočiště, ve kterém si budou hrát vaše ratolesti, či kde se budete bavit s přáteli. Dopřejte si komfort pasivních domů i vy!

Sháníte jen srubové stavby? Máte pozemek v přírodě a nechcete ho hyzdit zděnou budovou? Využijte našich služeb, postavíme vám sruby na klíč. K dispozici vám jsou sruby z borovicového a smrkového dřeva. Pokud chcete šetřit svůj čas, společnost ELK vám vykouzlí srub na klíč. Jedná se o moderní avšak tradiční bydlení, do které se budete moci ihned nastěhovat. Nechte si postavit srub na klíč po celé naší republice.

Proč byste měli využít právě našich služeb? Na kontě máme postaveno přes 35 000 domů. Naše domy stavíme pomocí moderní technologie, která bere ohled na přírodu. Tak na co ještě čekáte? I vy můžete bydlet ve vlastním domě nebo srubu!

Označeno v bydlení Označeno s: ,

Napsat komentář