Levné letenky u charterových leteckých společností

Existuje mnoho tipů jak ušetřit na letenkách. Chcete-li skutečně levné letenky, obraťte se na chartrové letecké společnosti. Ceny jejich letenek vás příjemně překvapí.

O chartrových leteckých společnostech

Chartrové neboli nízko nákladové letecké společnosti jsou v současné době oblíbené. Nabízejí totiž nižší ceny letenek než klasické letecké společnosti. To je možné díky tomu, že některé služby běžné pro klasické letecké společnosti omezuje. Můžete si tedy vybrat, jestli u vás zvítězí kritérium ceny či maximálního pohodlí.

Letenky kupované od nízkonákladových leteckých společností je ve většině případů možné koupit pouze na webových stránkách. Platí se za ně platební kartou či bankovním převodem. Záleží na konkrétním prodejci. Nezískáte papírovou letenku, ale pouze kód, který nahlásíte na letišti při odletu.

Kupujete-li si letenku u chartrové letecké společnosti, počítejte tedy s tím, že zaplacenou máte pouze samotnou letenku. V ceně této letenky není ani žádné občerstvení během letu zdarma, které je běžné pro klasické letecké společnosti. Většinou však není problém si drobné občerstvení v letadle zakoupit.

Jak vybírat levné letenky

Cenové rozpětí letenek do jedné destinace je často obrovské, a proto se vyplatí při jejich kupování porovnávat ceny a strávit nějakou dobu hledáním. Finančně se vám to rozhodně vyplatí.

Najděte si levné letenky

Možností jak ušetřit za letenky je více. Jednou z nich je volba nízko nákladových leteckých společností. Služby, které vám nabízejí, jsou omezené, ale finančně můžete ušetřit hodně.

Chcete-li na letenkách skutečně ušetřit, rozhodně jejich kupování nenechávejte na poslední chvíli. Víte-li, kdy přesně budete cestovat, vyplatí se vám rezervovat si letenky i s několikaměsíčním předstihem. Máte více možností a některé nabídky jsou finančně hodně výhodné. Jistě si nemusíme připomínat, že takové letenky jsou brzy vyprodané.

Výhodou dnešní doby je, že internetové porovnání letenek jednotlivých leteckých společností vám nezabere příliš času a rozhodně není náročné. Systémy většinu práce udělají za vás. Vyplatí se vám rovněž rezervovat letenky online cestou. Stále více letenek je kupováno právě přes internet. Kromě toho, že je to pohodné, vám prodejce poskytne i slevu za online nákup letenek.

Více o levných charterových letenkách naleznete na www.letenky.com

Označeno v Cestování Označeno s: , , , , ,
One comment on “Levné letenky u charterových leteckých společností
  1. used cars xenia napsal:

    Hi to every single one, it’s actually a good for me to go to see this site, it consists of priceless Information.

Napsat komentář