Vybrali jsme pro vás nejlepší last minute zájezdy

Last minute zájezdy jsou rok od roku oblíbenější a můžeme se na ně těšit také letos. Které z nich si získají největší oblibu ze strany turistů je zatím ve hvězdách, my jsme si pro vás zatím připravili přehled zemí, které vévodí prvním příčkám z oblíbenosti v posledních letech. Všechny tyto země si získaly svou popularitu zejména díky pestrým nabídkám, z nichž si vyberou jak milovníci slev a levné dovolené, tak ti, kdo hledají luxus a komfortní služby. Navíc dosahují last minute slevy mnohdy až 50 % oproti původní ceně zájezdů, což je více než lákavá nabídka!

Egypt

Absolutním hitem nejen mezi last minute zájezdy jsou zájezdy do Egypta. Egypt je znám svými pyramidami a nádhernými starověkými chrámy, kromě toho se pyšní ale také četnými plážemi lemujícími pobřeží Rudého moře, které je ideálním místem pro dovolenou. Díky poloze Egypta v severní Africe je zde celoročně velmi příjemné klima a na dovolenou sem můžete vyrazit prakticky kdykoliv. Největší zájem o dovolenou v Egyptě je ale v průběhu last minute sezóny, tj. v průběhu léta. Mezi nejoblíbenější last minute zájezdy do Egypta patří last minute zájezdy do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa Alam, Makadi Bay, Safagy a Taby.

Turecko

V minulosti nebylo Turecko mezi českými turisty příliš známé, ale stále více lidí přichází na chuť kombinaci komfortu, krásných pláží a vynikajícího jídla, které Turecko nabízí. Navíc si zde užijete pohodovou atmosféru a ideální podmínky pro nespočet vodních sportů, které mohou příjemně zpestřit váš pobyt u moře. Velmi často bývají hotely vybaveny vlastními aquaparky, což jistě ocení nejen rodiny s dětmi a milovníci golfu jistě uvítají přítomnost golfových hřišť. Mezi oblíbené last minute zájezdy do Turecka patří last minute zájezdy do Alanye, Antalye, Kemeru, Side a Beleku.

Řecko

Pokud vás láká spíše last minute dovolená v Evropě, pak si rozhodně nenechte ujít last minute zájezdy do Řecka! Řecko disponuje nespočtem zajímavých turistických lokalit, a díky tomu je také nabídka last minute zájezdů opravdu velmi široká! Last minute dovolenou v Řecku si skvěle užijí mladí turisté hledající zábavu a kulturní život, rodiny s dětmi i senioři, kteří jistě ocení velké množství možných fakultativních výletů za krásami zdejších země.

Označeno v Cestování Označeno s: , , ,