Přehled vychytávek do domácnosti 21. Století

Moderní doba si vyžaduje domácnost vybavenou moderní technikou. Ačkoliv některé z těchto doplňků jsou spíše drobné gadgety, najdete mezi nimi i velmi praktické přístroje, které si časem zamilujete. Z jakého důvodu se těší oblibě? Šetří čas a toho je v dnešní uspěchané době stále méně. Pojďme na to.

Robotický vysavač

Robotický vysavač je dnes velmi často diskutovaným pomocníkem do domácnosti.  Nejedná se sice o nejlevnější investici, ale s novou generací těchto zařízení dostanete velmi kvalitního pomocníka, který nezklame. Sice nesetře kuchyňskou linku, ale za to vysmýčí pod vaší postelí, uklidí chlupy po zvířecích miláčcích z rohů a zákoutí a sám se i dobije.

Digitální fotorámeček

Fotografie bývají krásnou vzpomínkou a jsou častou dekorací v našich domácnostech.  S digitalizací fotografie by v moderní domácnosti neměl chybět ani moderní způsob jejich zobrazování. Fotorámečky nabízí dnes celou řadu funkcí od slideshow, při které se fotky mění v časovém intervalu, až po zobrazení data a času.

Světelný lapač hmyzu

V duchu jednadvacátého století existuje další vychytávka, která je moderní verzí starých mucholapek.  Zatočte konečně s mouchami a komáry, kteří Vás nenechají spát. Snadná obsluha, tichý chod a vysoká účinnost dělá ze světelných lapačů skvělý doplněk domácností, kanceláří nebo zahradních altánů.

Automatický dávkovač krmiva pro mazlíčky

Krmit zvířecí kamarády je radost, ale znáte to, někdy člověk spěchá a proto je tu automatický dávkovač krmiva. Naplníte oblíbenou pochoutkou, nastavíte čas a o vše už se postará dávkovač sám. Pomocí zvukového signálu přiláká pejska nebo kočičku přímo k plné misce.

Automatický dávkovač mýdla

Další vychytávka patří také mezi automatické pomocníky, tentokrát jde o praktický gadget do koupelen. Pro kutily, malíře nebo jen šmudly je automatický dávkovač mýdla skvělým pomocníkem. Je velmi hygienický díky absenci nutnosti se ho dotýkat a zároveň je i ekonomický, protože vydá vždy potřebnou dávku mýdla.

Čistička, zvlhčovač, ionizátor vzduchu

Ať už jste alergik nebo máte malé děti určitě oceníte vybavení domácnosti umožňující dýchat Vám kvalitnější vzduch, který neobsahuje zvířených prach plný nečistot, kouře, pylů, pachů či mikroorganismů. Automatické senzory dokážou rozpoznat kvalitu ovzduší a podle potřeby nastavit vhodné filtrování.

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte ještě jiné tipy na praktické vychytávky, které by v moderní domácnosti neměly chybět? Napište je do diskuze.

Označeno v Domácnost Označeno s: , ,

Napsat komentář