Pohodlné ubytování ve Valticích na Jižní Moravě

K dovolené na Jižní Moravě by nemělo chybět dobré víno ze stylového vinného sklepa. Ideální destinací by mohly být Valtice, kde pro vás máme tip na komfortní ubytování v penzionu Klaret.

Zahrada Pensionu Klaret

Penzion Klaret se nachází v klidné části Valtic. Zejména v letních měsících využijete k odpočinku velkou zahradu s venkovním bazénem a krytou pergolou s krbem. Pokud budete chtít relaxovat na jihomoravský způsob, jistě vám poslouží nově zrekonstruovaný vinný sklep s archivem vyhlášených vín z Valtic a okolí. Také zde můžete ochutnat i zdejší vlastní značku vín Resort Klaret, která nabízí bílé, červené i růžové víno.

Penzion poskytuje nadstandardní ubytování v 16-ti moderně vybavených pokojích. Bez problému zde můžete uspořádat svatbu, rodinnou oslavu, firemní večírek či školení, neboť přímo v penzionu se také nachází vybavená školící místnost.

Vinný sklep ve Valticích

Volný čas ve Valticích lze trávit aktivně – na golfových hřištích, jízdou na kole či tenisem v zámecké zahradě. Anebo procházkou po jedné z největších turistických atraktivit – Lednicko-Valtickém areálu, který je zapsán do seznamu chráněných památek UNESCO. Milovníci wellness si mohou zajet do nedalekých termálních lázní v rakouském Laa/Thaya. Největším relaxem, pro který jsou turistické destinace na Jižní Moravě vyhledávány, je však sklenka kvalitního vína, kterou si můžete všude ve Valticích dopřát. Přijeďte tedy na Jižní Moravu do Valtic do penzionu Klaret užít pohodu, klídek a víno!

Označeno v Featured, Hotely Označeno s: , , , ,

Napsat komentář