Bordó Mánie: Hit letošního podzimu

Tuto sezónu se do palety barev přidaly moderní odstíny bordó. Tyto barvy přinášejí našemu vzhledu a šatníku podzimní patinu pro větší jedinečnost. Teplé odstíny dodají našemu vzhledu elegantní nonšalantnost a retro styl. Ostatně i skvělá Victoria Beckham nám jde příkladem, její oblečení je krásně sladěno v bordó tónech. Elegance sama!

Značka vznikla v roce 1966 díky 5 Američanům, a hlavně díky Paul Van Dorenovi a již v roce 1979 zaznamenávají obrovský úspěch s jejich teniskami na suchý zip a tvoří styl, kteří si brzy přisvojili BMX fanoušci v Kalifornii. Vans to je více než značka, to je životní styl.

Už jste slyšeli o botech, které dýchají? Založeno v roce 1990 a specializováno na městské obutí, Geox je známý svojí gumovou podrážkou, která nechává vaše chodidla dýchat. Tato revoluce v obuvnictví začala představením speciální gumové podrážky před 50-ti lety. Byl to Mario Moretti Polegato kdo během svého tréninku dostal nápad vymyslet boty, které budou eliminovat teplo a pot. Když přišel domů, zaregistroval tento patent a vytvořil speciální membránu složenou z mikroporézního materiálu, který absorbuje pot a pak ho vyloučí přes mikro membránu. Boty Geox si i přes svůj technologicky propracovaný styl zachovávají elegantní tvář a jsou oblíbenou obuví po celý rok.

V roce 2004 vzniká značka Koah ve Francii, a to díky zapálení a intuici svého zakladatele. Značka se prosazuje i jinde ve světě a to díky tomu, že od A do Z vytváří kolekce se silnou charakteristikou. U modelů je kladen velký důraz na detail a zpracovnání, které v sobě nesou kvalitu spojenou s pohodlím a originalitou. Koah si vytvořila svoji vlastní identitu prostřednictvím svých nadčasových modelů. Tvorbu bot prochází přes důkladné technické zpracování, které dodává například kůži speciální, jakoby opotřebený vzhled. Síla značky? To je samotný výrobek… Kolekce se zapisují do velmi trendy vintage světa a svědčí vůli Koah, aby každá její kolekce byla lepší než ta předchozí. Koah se zaměřuje na „milovníky obuvi“ každého věku, na ženy stejně jako na muže, kteří rádi ukazují svůj vlastní styl, aniž by upadli do stereotypu.

Společnost byla založena v roce 1979 v Brazílii, značka Melissa se stala fenoménem mezi všemi módními guru. Recept pro úspěch byl jednoduchý: vytvořit kolekci trendy obuvi z unikátního materiálu… plastu! Jejich modely jsou tvořeny pomocí technologie „termo-plasto-injekcí“, boty jsou recyklovatelné a voní po sladkých cukrovinkách. Tento jedinečný výrobní proces se stal světově známý a oblíbili si ho světový designéři jako například Patrick Cox, Jean-Paul Gaultier, Alexandre Hercovitch, Judy Blame, Vivienne Westwood. Pop a styl, okouzlující a odvážné, Melissa otvírá dveře barevnému a sladkému světu.

Původně navrhovala značka New Balance na začátku 20. století ortopedické vložky. V roce 1961 zahájila firma výrobu boty Trackster, první běžecké boty dostupné v několika šířkách. Tako skutečná revoluce v běžeckém světě, dopomohla značce se dostat do vysokého povědomí ve sportovní oblasti. Známá pro výkon a kvalitu svých výrobků, New Balance nabízí i dnes technicky inovativní tenisky.

Označeno v webshop Označeno s: , , , , , , , , , ,

Napsat komentář