Trendy jezdecké módy

Vlasy vlají ve větru a vítr nás láme v zádech, v kozačkách se letos budete držet pěkně zpříma! Velmi elegantní, jestliže jsou na podpatku, nebo jen ležérní s plochou podrážkou, kožené anebo z gumy, jezdecká bota je elegantní za každé situace. Dodejte si odvahu a vyzkoušejte jezdecký styl se Spartoo.cz!

Neuvěřitelný úspěch značky Timberland přišel díky jejich technologickým inovacím: podrážky jsou k botě přivařeny místo přišity. Tento geniální nápad spatřil světlo světa v roce 1973 v rodině Swartzů v New Hampshire v USA a žluté boty byly na světě. Úspěch byl téměř okamžitý a boty se začaly rychle vyvážet i do Evropy. Jsou známé svojí robustností, funkčností a jsou jedničkou mezi outdoor obuví. Značka v inovacích a nových nápadech neustále pokračuje a nyní nám představuje kolekci Earthkeepers, která přináší obuv, která je recyklovatelná a přitom jí nic neschází na kvalitě.

Spojením dvou mistrů v oboru vzniká roku 1962 v Toskánsku značka Boemos, která si zakládá na dokonalosti svých výrobků, co se týče kvality a stylu schopného okouzlit ty, kteří hledají takový módní doplněk, který doplní jejich vzhled. Důmyslná výroba modelů nabízí nezbytné pohodlí pro každodenní nošení. Vždy jdoucí s módou, Boemos se definitivně zapsala do italské tradice obuvnictví, s pěkným vzhledem a jednoduchou údržbou.

Značka byla založena v roce 1920, původně značka Palladium designovala pneumatiky pro letecký průmysl. Díky jejich zkušenostem začali v roce 1947 navrhovat modely bot, ve stejné fabrice, s použitím vulkanizované gumy a plátna. Model „Pampa“ je známý díky svému autentickému designu, stylovými liniemi a odolností. Dnes jsou boty dostupné i v kůži, pokračují v pronikání na trh hlavně mezi milovníky „urban“ a hlavně unikátního stylu.

S.Oliver má jednoduché krédo: tvořit módu pro všechny, pro každý den a pro všechny příležitosti. Značka byla vytvořena v roce 1969 ve Würzburg v Německu a díky obrovskému růstu se stala významným módním jménem v celé Evropě. S.Oliver jsou modely elegantní a ležérní, vhodné pro každý den a vždy z velmi kvalitních materiálů: z kůže, plátna, bavlny. Tato německá značka má všechna pro, díky nímž je evropským lídrem na trhu v produktech ready-to-wear a stává se populární i díky své propracované nabídce obuvi.

Ty, kteří Ravel znají, určitě jejich nová kolekce nenechá chladnými. Pro ty zbylé je to je otázka času, než se stanou závislými. Ravel je značka pro ženy, které jsou plné vášně a do všeho se vrhají střemhlav. Každá z Ravel kolekcí je módním překvapením. Ať už díky střihům nebo metodě šití, modely jsou unikátní, jedinečné a potěší Vás!

Označeno v webshop Označeno s: , , , , , , ,

Napsat komentář