Společnost DPD získala certifikát Auditu rodina & zaměstnání

Společnost DPD získala certifikát Auditu rodina & zaměstnání

Společnost DPD, přední evropský poskytovatel zásilkových služeb, převzala dne 28.1.2013 z rukou ministryně práce a sociálních věcí Ludmily Müllerové základní certifikát Auditu rodina & zaměstnání, který dokládá, že se společnost DPD CZ úspěšně zapojila do programu rozvoje prorodinně orientované personální politiky.

Společnost DPD se v loňském roce zapojila do projektu Audit rodina & zaměstnání (www.auditrodina.eu), který realizovalo ministerstvo práce a sociálních věcí. Zaměstnavatelé si v jeho rámci mohli vypracovat individuální firemní plány pro rodinných opatření, které pomohou jejich zaměstnancům lépe sladit rodinný a pracovní život. Výsledný plán vznikl ze série vnitrofiremních workshopů, kterých se účastnili zástupci všech oddělení a regionů. Své zastoupení měli i zástupci věkové kategorie 50+, matky na mateřských dovolených a zaměstnankyně vracející se z rodičovské dovolené zpět do práce. Vedení DPD pak schvalovalo navržené aktivity realizačního plánu.

Do projektu jsme vstupovali s cílem revize stávajících opatření a jejich doplnění o další aktivity, na které jsme původně třeba ani nepomysleli. Při projednávání realizačního plánu nás mile překvapila reálnost navrhovaných opatření, která vzešla z návrhů členů projektového týmu,“ říká Soňa Štroufová, HR ředitelka DPD CZ. „Věříme, že i toto ocenění nám pomůže v budování značky DPD jako preferovaného zaměstnavatele v lokalitách, kde působíme,“ doplňuje Soňa Štroufová.

Snažíme se vycházet vstříc potřebám našich zaměstnanců a odměnou je stabilní tým, se kterým můžeme zvládat i ty nejnáročnější úkoly„, prozradil nám generální ředitel společnosti DPD CZ pan Daniel Mareš. „Předpokládáme, že i tyto pro rodinné aktivity se setkají s příznivým ohlasem.“

Označeno v Komunikace Označeno s: , , , , , ,

Napsat komentář