Doplňky stravy Andropharmia

Hledáte šetrné doplňky stravy, ať už pro nárůst svalové hmoty nebo zmírnění následků stárnutí? Rozhodně vyzkoušejte potravinové doplňky Andropharmia. Proč zrovna je?

Široká paleta produktů

Andropharmia přináší profesionální doplňky stravy od renomované značky Andromedical určené pro všechny prvky spokojeného života (sexuální zdraví, nabírání svalů a fyzické síly, hubnutí, zdravé a objemné vlasy, prevence proti stárnutí). V poslední době přibyly i výrobky pro zdraví vaši kůže a vlasů.

Certifikovaná výroba
Výroba produktů Andropharmia probíhá v provozech certifikovaných ISO 9001, ISO 13485 a ISO 10993, kde jsou dodržovány maximální hygienické a bezpečnostní standardy. Produkty, jež mají atesty pro celou EU, jsou pravidelně zasílány na rozbory do akreditovaných laboratoří a jsou certifikovány SZÚ (Státní zdravotní ústav).

Samozřejmé testy všech produktů a přípravků
Všechny doplňky výživy značky Andropharmia jsou pravidelně laboratorně testovány. Dosud nebyly zjištěny žádné nežádoucí či vedlejší účinky.

Přírodní původ
Všechny doplňky stravy jsou vyrobeny jen a pouze z přírodních surovin. Pro výrobu vybíráme pouze ty nejkvalitnější dostupné suroviny.

Dostupnost bez lékařského předpisu
Suplementy jsou i přes svoji účinnost registrovány pořád jako doplňky stravy. K jejich nákupu tudíž nepotřebujete žádný lékařský předpis.

Diskrétnost
Na balících a neprůhledných obálkách se nevyskytuje nic, díky čemuž by se přišlo na jejich vlastní obsah.

Při objednávce vyšší než 2000 Kč je doprava zdarma.

Nízká cena výrobků
Přestože k výrobě využíváme jak nejkvalitnějších surovin tak nejkvalitnějších postupů zpracování, produkty Andropharmia jsou ve srovnání s konkurencí velmi levné.

Označeno v lékárna Označeno s:

Napsat komentář