Buďte IN! Vzdělávejte sebe i své zaměstnance.

Na dnešním trhu je opravdu velká konkurence mezi firmami. O tom není pochyb. Firmy se stále častěji a dravěji předhánějí ve vymýšlení taktik a procesů k získání nových nebo udržení si stálých zákazníků. A na druhé straně se zaměstnavatelé snaží pro své firmy „ulovit“ ty nejlepší možné zaměstnance, kteří budou pro ni prospěšní a dopomohou právě jí stát se jedničkou ve svém oboru. Aby udrželi krok s moderní a stále se vyvíjející dobou, je důležité pokračovat ve vzdělávání.
Na škole jsme se možná naučili základy a potřebné vědomosti pro rozjetí své kariéry či profese, ale to už dnes nestačí. Je potřeba své osobnosti neustále rozvíjet a rozšiřovat si vědění. A to ví i dnešní zaměstnavatelé firem, proto využívají vzdělávacích kurzů, které dopřávají nejen svým zaměstnancům, ale i sobě samým. Vzdělávacími kurzy si osvěžují již zapomenuté vědomosti, získávají znalosti nové a mají tak možnost objevovat principy a metody, které jim nabízí současnost k úspěšnému fungování a konkurenceschopnosti jejich firmy.
Například vzdělávací a poradenský institut se sídlem ve Frýdku Místku nabízí firmám školení přímo u nich na pracovišti, takže zaměstnanci nemusejí nikam jinam dojíždět a navíc zaměstnavatelé mají po celou dobu školení vše pod kontrolou. Vybrat si mohou ze široké škály vzdělávacích akcí a školeni budou renomovanými lektory moderními metodami výuky. Institut má za sebou nespočet úspěšných absolventů kurzů, kteří se nejenom něco dozvěděli a naučili, ale také pomohli svým firmám v jejich dalším vývoji. Dozvědět více se můžete na www.petrotahal.cz

Označeno v Rady a návody Označeno s: , , , , ,

Napsat komentář