Jak zabavit děti o prázdninách?

Začaly nám hlavní prázdniny a mnoho rodin řeší, jak naplánovat svým dětem volný čas. Obchodní centrum Europark myslí i na tuto situaci, a proto u nás můžete nalézt hned několik využití, které vy i vaše děti, jistě velice ocení. Aktuálně máme pro vás připravenou akci „Minigolf v Europarku„. Minigolf je vynikající sport, který pobaví všechny generace. U nás máte nyní i jedinečnou možnost spojit zábavu z hraní a zároveň i možnost vyhrát jednu ze zajímavých cen. Inspirujte se na našich webových stránkách.

Děti si hrají, rodiče nakupují!

Po dobu, kdy si děti budou u nás hrát, vy se k nim můžete přidat nebo zajít nakoupit – obchody jsou tu pro vás. Nákupní centrum Europark společně s obchody pro vás pravidelně připravují zajímavé akce a slevy, které vás jistě potěší! Pokud se chystáte na dovolenou nebo jen potřebujete upravit váš šatník, využijte právě těchto prázdnin! Obchody v těchto dnech vybízí na skutečně zajímavé slevy a letní výprodeje. U většiny obchodů jsou slevy opravdu dost lákavé, proto moc neváhejte a zajděte se podívat co nejdříve.

Vědět, znamená být v obraze!

Pro naše pravidelné návštěvníky obchodní centrum Europark pravidelně připravuje časopis Europark, ve kterém můžete nalézt informace týkající se obchodního centra, veškeré připravované akce, nové kolekce, které míří do obchodů, informujeme vás o známých osobnostech, kteří navštívili naše obchodní centrum a mnoho dalšího. Časopis si zdarma můžete vzít přímo v našem obchodním centru Europark.

Obchodní centrum Europark je tu pro vás i během prázdnin!

Označeno v Rady a návody
2 comments on “Jak zabavit děti o prázdninách?
  1. Jan napsal:

    Paradni článek, jen tak dál, rád se dozvíme něco nového o nákupním centrum v Praze.

  2. I’m impressed, I have to admit. Seldom do I come across a blog that’s both educative and amusing,
    and without a doubt, you have hit the nail on the head.

    The issue is something that too few people are speaking intelligently
    about. I’m very happy that I found this in my hunt for something concerning this.

Napsat komentář