Filtrace vody-úprava vody problematické

Všichni, kteří mají problémy se studniční vodou máme řešení. Kopaná studna má problémy s tvrdostí vody, dusičnany a bakteriemi. Vrtaná studna je spíše železitá s vyšším obsahem mangnazu a železa, může i mírně zapáchat. Každá studna může obsahovat jakékoliv nadlimitní prvky.

Firma MilvitWater, s.r.o. se specializuje na řešení k úpravě vody. Stačí poslat vodu nebo rozbor vody a podle prvků obsažených ve vodě vám navrhnou ten nevhodnější filtr na úpravu vody dle vašich potřeb. Filtrační technologie pro úpravy vody fungují na principu několika stupňové filtrace. Části úpraven vody, které přicházejí do styku s pitnou vodou jsou v zemích EU certifikovány. Pro provoz v ČR je provedena samostatná certifikace pro použití na pitné účely v plném rozsahu dle vyhlášky MZ č.409/2001 Sb..

Velký výběr úpraven vody, filtrace vody a veškeré další příslušenství pro úpravy vody naleznete na e-shopu UPRAVYVODY.CZ. Na stránkách společnosti MilvitWater, s.r.o. jsou uvedné podrobnosti k úpravě a filtraci vody. Při požadavku na úpravu vody jiným filtrem nebo velikostí na stránkách neuvedenou, kontaktujte společnost MilvitWater, s.r.o.. Filtr bude navržen přímo na vaši vodu. Ceny filtrů jsou i včetně filtrační náplně.

Označeno v služby

Napsat komentář