Hledáte spolehlivého partnera pro vaše bytové družstvo? Vyzkoušejte nás!

Ačkoli jsou bytová družstva institucemi vznikajícími na ochranu nájemníků bytů, mnohé byty dnes přecházejí do osobního vlastnictví a pod správu společenství vlastníků. Přesto však velká část bytů stále spadá pod bytová družstva, která spravují tisíce bytů. Bydlet v bytě, který je v majetku bytového družstva má několik výhod. Bytové družstvo se stará o nájemníky bytů a řeší finanční i provozní záležitosti spojené s obýváním jednotlivých bytů i společných prostor.

Zastupitelstvo bytového družstva má zpravidla lepší přehled o možnostech sjednávání nutných oprav, financování projektů  i organizací služeb souvisejících s provozem domu. Naše firma je dlouholetým partnerem mnoha bytových družstev zajišťujícím základní správu domů dle standardní smlouvy, i individuální služby prolínající do mnoha souvisejících oborů.

Bytová družstva si u nás mohou dohodnout volitelné kombinace různých služeb, mezi něž patří vedení evidence nájemníků, kontroly plateb a pohledávek dlužníků, evidence hospodaření, přehled o čerpání z fondu oprav. Dále jsme schopni zajistit řemeslné práce nutné při opravách a plánovaných rekonstrukcích nemovitostí, včetně dohledu nad financováním a  využití možných prostředků z různých státních fondů. Máme mnohaletou praxi v oboru a naše služby stále rozšiřujeme. Rádi se staneme spolehlivým partnerem i pro vaše bytové družstvo.

Označeno v služby Označeno s: , , ,

Napsat komentář