Poradíme vám, jak líčení sedne vám!

Každá žena potřebuje vědět, jak se správně nalíčit. Jedna potřebuje zvýraznit oči, druhá zase zmenšit nos. Svěřte se do našich rukou, my vám poradíme, jak na to! Díky nám bude líčení na ples, do divadla či jen do práce hračkou. Neváhejte a přijďte do kosmetického studia Michaely Kunické v Praze 9. Řekneme vám, co vaše pleť potřebuje a naučíme vás líčit. Díky nám budete vypadat jako filmová hvězda.

Ke každé ženě patří líčení

Vezměte s sebou i své kamarádky a dopřejte si příjemné chvíle, které vám pomůžou ve světě líčení a kosmetiky. Prozradíme vám, jak má vypadat líčení bez chyb a na míru vašemu obličeji. Využijte kurz líčení i vy! Po absolvování kurzu líčení v Praze navíc od nás získáte dárek. Nakupte u nás kosmetiku Mary Kay v hodnotě alespoň 1000 Kč. Potom od nás dostanete kurz líčení ZDARMA!

Kosmetika Mary Kay pro jakýkoliv typ pleti

Už jste vyzkoušeli velké množství kosmetických přípravků? Stále nemůžete nalézt tu značku, která sedne vaší pleti nejvíce? Doporučujeme vám přírodní kosmetiku Mary Kay. Vyplatí se vám pěčovat o svou pleť. Vyberte si proto jen dermatologicky testované a ověřené přípravky. Rozmazlujte svou pleť, pořiďte si přírodní kosmetiku Mary Kay!

Označeno v služby
One comment on “Poradíme vám, jak líčení sedne vám!
  1. Poradíme vám, jak líčení sedne vám! : Volné články

Napsat komentář