Spediční a logistické služby na maximální úrovni – to je Goldservice

Rozjeďte svůj byznys ve velkém a dostaňte se i za hranice naší země. V dnešní době to není problém. Za mezinárodní obchod se dají při troše štěstí a umu vydělat mnohem větší peníze. Samozřejmě, že je takový obchod finančně náročnější, ale výsledek je mnohem lákavější. Naše Nákladní doprava vám své služby nabízí již od roku 1994. Svěřte se do rukou profesionálů.

Celní služby? Žádný problém!

Svěřte nám svou zásilku a my se o vše potřebné postaráme. Postaráme se o celní služby jako je například odbavení či zastupování před úřady. Poradíme vám, jak postupovat při celním řízení a vše potřebné zajistíme. Vystavíme za vás všechny potřebné doklady pro přepravu. Vystavíme vám kompletní přepravní dokumenty pro přepravu po celé Evropě i mimo ní a nabízíme i vystavení dokumentů pro přepravu nebezpečného ADR nákladu.

Využijte komplexních služeb společnosti Goldservice. Postaráme se o proclívání zásilek. Zajistíme zastupování při celním odbavení při exportu i importu a postaráme se o veškeré potřebné dokumenty s tím spojené. Samozřejmostí pro nás je i zpracování Intrastatu.

Spediční služby na vysoké úrovni

Na celnici však naše služby nekončí. Postaráme se i o samotnou přepravu zásilky. Spedice naší společnosti – to jsou profesionální řidiči i dispečeři a moderně vybavený vozový park. Není pro nás problém ani vnitrostátní doprava, ani přeprava zásilek a materiálu do celého světa.

Spolehněte se na dopravu „Just in Time“

Hlavní službou, kterou poskytujeme je kompletní logistika dopravy. Jejím základem je doprava „Just in Time“ a to při minimálních nákladech. Jsme schopni minimalizovat celkový čas i náklady dopravy. Postaráme se o řízení a kontrolu toku zboží, energií i financí od vás k zákazníkovi. Disponujeme i rozsáhlými skladovacími prostory o rozměrech 4500 m2, díky čemuž můžeme bez problému zajistit krátkodobé i dlouhodobé skladování vaši zásilky.

Využijte více, jak 18 let zkušeností v oboru dopravy a spedice! Poskytujeme komplexní služby v oboru. Ostatně kontaktujte nás a přesvědčte se sami. Garantujeme vysokou kvalitu služeb, férový přístup a zajímavé ceny. Kontaktujte nás a nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku.

Označeno v služby Označeno s: , , ,

Napsat komentář