Nejlepší postupy pro montáž oken

Montáž plastových, dřevěných nebo hliníkových oken je důležitá a velmi technicky náročná činnost, ale s námi se bát nemusíte. Jsme profesionálové s mnohaletou zkušeností a rádi pro vás odborně montáž provedeme. V současné době provádíme obvykle montáž oken dvěma způsoby a je jen na vás, jestli při výběru oken zvolíte montáž:

  • s využitím standardního izolantu (PUR pěny)
  • s využitím standardního izolantu včetně parotěsného a paropropustného systému PKS 3.

Standardní montáž oken

Montáž oken probíhá do předpřipraveného otvoru do kterého se osazuje a následně upevňuje nový rám. Správné upevnění rámu je základním předpokladem kvalitní montáže, kterou pro vás provádíme. A proto rám osazujeme vyrovnaný ve všech osách – vodorovně, svisle i souběžně. Následně vyplňujeme prostor mezí rámem a stavebním otvorem standardním izolantem (PUR pěnou).

TIP: Pro lepší názornost jsme připravili dokumentační video – video montáž oken (se značkou PKS okna).

Nadstandardní montáž oken systémem PKS 3

Jedná se o montáž certifikovaným systémem PKS 3 (více zde). Od standardní se liší vytvořením parotěsné/paropropustné zábrany, která ještě více zamezuje nežádoucím vlivům jako jsou např. plísně.

Podrobnější informace, rady a doporučení vám rádi sdělíme v našichvzorkovnách, – přijďte, těšíme se na vás! V případě, že máte zájem o více informací např. ohledně montáže plastových oken, kontaktujte nás na adrese plastová okna Žďár nad Sázavou.

Označeno v bydlení

Napsat komentář