Čas vyrazit k vodě!

Dokážete si představit lepší místo pro letní dovolenou, než venku u vody? Slunce, příjemně chladná voda, vítr šumící v korunách stromů a skvělá zábava, to vše a mnohem více na vás čeká v kempech na březích vodních nádrží a jezer. Možností, kde prožít letní dovolenou u vody v České republice, je opravdu velké množství. Záleží na vašich nárocích a také na lokalitě, kterou byste rádi navštívili.

Hledáte-li inspiraci na svou dovolenou a chcete-li za ni navíc ušetřit, rozhodně si nenechte ujít slevy na pobyty u vody, které máte k dispozici na celé řadě slevových portálů. Zajímavou nabídku slev na pobyty u vody naleznete například na webu NewGo.cz, stejně jako slevy na zájezdy k moři, výlety, wellness pobyty nebo pobyty na horách. Léto u vody je ideální pro rodiny s dětmi, pro páry, ale také pro mladé turisty, kteří jistě ocení pestré možnosti aktivního odpočinku i večerní zábavy.

Vltavská kaskáda

Vodních nádrží, u kterých se dá v České republice prožít dovolená, je velké množství a výběr je tedy poměrně pestrý. Vybírat můžete dle lokality, ale také dle kulturních památek v okolí, nebo možností ubytování. Nejznámějšími přehradami, které jsou každoročním cílem turistů z celé republiky, jsou vodní díla Vltavské kaskády. Konkrétně se jedná o Lipno, Orlík a Slapy – tři přehrady, které původně sloužily k výrobě elektrické energie, ovšem dnes jsou také oblíbenými turistickými oblastmi.

Využijte slevy na léto u vody a prožijte spokojenou dovolenou v malebném povodí Vltavy také vy! Vltavská kaskáda se pyšní nejen nádhernou krajinou a velkou plochou zdejších vodních děl, ale také širokou nabídkou kempů a hotelů. Z nabídky ubytování si tedy vyberou jak nároční turisté, tak dobrodruzi hledající romantiku v objetí přírody. Máte-li malé děti, letní rodinná dovolená u vody je pro vás skvělou volbou! Nejenže se všichni osvěžíte koupáním v přehradě, ale můžete navíc podniknout zajímavé výlety a poznávat nová místa. A v neposlední řadě prožijete chvíle odpočinku s osobami, které jsou vám nejbližší.

Označeno v Cestování Označeno s: , , ,