Cestujete rádi na kolech? Opravy kol, půjčovna, prodejna.

Máme teď mírné slunko, mírný vítr – ideální na nějaké větší cyklistické akce, bez nadsázky i na týdenní dovolenku do střední Evropy. Lidé si naloží svá osobní kola s sebou na voze, do svého vlaku, nebo jinak a vyrazí pln energie na dovolenou svých snů. Pokračování příště lidi 🙂 . Dnes probereme témata: jízdní kola, jako taková a to jak staré dobré modely tak i čerstvá modely, ale také téma Půjčovna. Založili jsme nově půjčovnu elekrokol, půjčovnu koloběžek pro dospělé, konečně pak půjčovnu horksých kol. Půjčovna je otevřena shodně s prodejnou/cykloservisem. Nabízíme k zapůjčení skoro 20 koloběžek, elektrokol atd. Půjčovna má solidní ceny a perfektní výběr, přijďte se podívat a odjeďte na projížďku, třeba do Průhonic.

Info o nás: Cykloservis a obchod s cyklo příslušenstvím na Praze 4

Náš cykloservis je pro Vás otevřen hned na okraji zmíněného Kunratického lesa, dalo by se říci že leží na značené cestě pro kola A22 z Hájů do Krče. Naší klíčovou snahou jsou opravy a správa kol – cykloservis, také ale nabízíme na půjčení proti OP i různá horská kola, městských i silničních kol i užitková kola na jízdy po městě, jako jsou např. elektrokola a složení schopná kola, tzv. skládačky. Pokračujeme vesele k další modelům: i pro děti kvalitní bicykly máme na prodejně. Od prvních dětských odrážedel a dětských kol velikostí 12″ a 14″ rámů, 16″ 18″ po 20″ a 24″ dětská kola osvědčených značek z ČR. Samozřejmě máme na pultu širokou nabídku velodoplňků, příslušenství pro kola i pro cyklisty i nové náhradní součástky.

Co je teď IN: Skládací kola

Díky ekonomické krizi po jižní Evropě vzrostl prodej a zájem o běžná i elektrická kola, prominintně však pro rychlý transport ve městech. Tu jsou klíčovým řešením skládací kola, která během pár vteřin a ušetříte síly jízdou autobusem, či je umístit složené do rohu spižírny. Příkladným z dostupných příkladů skládacích kol je Strida LT, i s plným osazením je pod 10kg, s účinnými brzdami a klínovým řemenem místo mastného řetězu. Použít řemen je brilantní, protože takto to kolo má kvalitu autořemene a tedy záruku 60 000 Km a nemá problémy jako řetěz a nemaže, mnohý řetěz na kole vydrží kilometrů ani ne 10 000. Cena na prodejně je dle vybavení ale začíná na 14590 a přechod mezi stavy trvá 10 vteřin. Skládacích kol však není nedostatek, například značku skládacích kol českého výrobce LeaderFox a jejich elegantním výrobkem, kolem Folda, toto skládaška má již v základu nadstandardní příslušenstvé, světla, zadní nosič na věci, nosič a dechberoucí cenu pod šest a půl tisíce. V obchodech je však výrobců skládacích kol mnoho, přijďte se podívat!

Elektrokola jsou trendy! Delší a delší dojezd co sezonu!

Novým řešením pro snadné cesty do vzdáleného obchodu jsou elektrokola, dejme tomu i české výroby, Brněnské fabriky 4Freetime, která má již solidní postavení a reagují velmi flexibilně. I elektrokola jsou k dostání ve ve skládacím provedení do MHD, ale jen relativně málo výrobců je má ve variantě odpružení i vzadu, probíraná značka jich však má vícero. Okolo deseti takovýchto kol máme v naší cykloprodejně a cykloservisu k testovací jízdě. Běžné elektrokolo na baterie dojede průměrně 40 Km, jsou ale k nalezení i elektrokola kterým baterie vydrží několikrát více. Důležité je, že doporučujeme kola spolehlivých a silných jmen a jistotou v budoucím servisu. A další malé plus je ten, že naše servisní místo elektrokola rovnou garančně prohlíží. Není tedy třeba jezdit až za dovozcem kvůli reklamaci, jak se u mnoha prodejců děje.

Výkup kol protiúčtem, prodej kol z druhé ruky

Pomalu každým dnem je více lidí co se ptá po bazarových kolech nebo slušném bazaru, který by byl nicméně zajištěn i servisem daných kol. Neboť nespočet bazarů jsou pouze překladiště, nemají možnosti oprav, neprodávají náhradní díly. Náš cykloservis se za servis svých kol postavit umí, protože za kvalitou našeho servisu chodí lidé i mimopražští. Tedy děláme výkupy klasických i dětských kol, jejich komisní prodej i odkup na protiúčet. Při odkupu kola zákazník obdrží na ruku ždibíček méně, než při prodeji do komise, ale zase to je na dřevo.

Označeno v Cestování

Napsat komentář