Dopřejte si chvíli zaslouženého odpočinku

Dnešní doba je velmi hektická a čas na opravdu kvalitní odpočinek má málokdo. Přitom většina z nás prochází za celý týden pracovním stresem, shonem a jsme zavaleni úkoly všedních dní. To se samozřejmě musí projevit. Přichází únava a pocit vyčerpání. Zbavte se tohoto pocitu a užijte si chvíli zaslouženého odpočinku. Nemusíte si ani brát dlouhou dovolenou – nové síly můžete načerpat i během prodlouženého víkendu. Ideální jsou víkendové wellness pobyty, kde se necháte hýčkat při wellness procedurách a nemusíte se o nic starat.

Všechny starosti zde můžete hodit za hlavu a užívat si jen příjemnou relaxaci. Wellness pobyty jsou vhodné například pro páry, které mohou řadu procedur absolvovat společně. Chcete-li tedy překvapit svého partnera netradičním romantickým dárkem, vyrazte společně na odpočinkový wellness víkend! Navíc díky slevovým portálům, nemusí být takový pobyt vůbec drahý.

Slevy na wellness pobyty

Tyto portály totiž shromažďují slevy na wellness pobyty a naleznete zde také výrazné slevy na wellness pobyty pro dva. Slevy zde mnohdy přesahují i hranici 50 % oproti původní ceně pobytu, můžete tedy výrazně ušetřit! Aktuální nabídku zajímavých pobytů se slevou naleznete například na slevovém portálu NewGo.cz. Tento portál je zaměřený výhradně na slevy v oblasti cestovního ruchu a kromě slev na wellness pobyty zde naleznete také slevy na turistiku, pobyty u vody, zájezdy k moři, vinařské pobyty, adrenalinové zážitky apod. Nabídka je velmi pestrá a pravidelně se mění – vždy zde tedy naleznete něco nového.

Celý nákup funguje velmi jednoduše. Prostřednictvím slevového portálu si zakoupíte vámi vybraný pobyt a na e-mail obdržíte poukaz (voucher). Tento poukaz následně využijete při rezervaci termínu vašeho pobytu u daného hotelu či apartmánu, který slevu poskytl. Informace o tom, kde máte svůj voucher uplatnit, naleznete nejen v detailu každého pobytu, ale také přímo na voucheru. Vždy si svůj pobyt rezervujte co nejdříve, jinak hrozí, že budete mít k dispozici méně volných termínů.

Označeno v Cestování Označeno s: , ,