Exkluzivní slevy na zájezdy do Bulharska

Bulharsko patří spolu s Chorvatskem, Itálií a Řeckem mezi nejoblíbenější turistické destinace Čechů, které odjíždějí v létě na dovolenou k moři. Turisty láká do Bulharska jak široká nabídka letovisek, tak příjemné klima, které zaručuje opravdu velmi teplá léta s prakticky minimálními srážkami. Navíc se zde nachází také působivé množství kulturních památek. Svou dovolenou zde tedy nemusíte trávit jen na pláži, ale můžete se také vydat na zajímavé výlety za kulturou a poznávat historii Bulharska.

Léto v Bulharsku je ideální pro rodiny s dětmi, které jistě ocení zejména klidné prostředí zdejších letovisek a kvalitní nabídku hotelů a apartmánů. Výběr zájezdů je tedy více než široký, a díky slevovým portálům si navíc můžete svou dovolenou v Bulharsku zajistit se zajímavou slevou! Oblíbeným slevovým portálem, který se zaměřuje výhradně na slevy cestování, je portál NewGo.cz. Naleznete zde širokou paletu slev na pobyty a také slevy na zájezdy k moři, včetně oblíbených zájezdů do Bulharska.

Oblíbená turistická letoviska v Bulharsku

Bulharsko je zemí, která disponuje celou řadou kvalitních turistických letovisek. Každé z nich je trochu odlišné, ovšem všechny mají společné krásné pláže, pestrou nabídku ubytování a kvalitní turistické zázemí. Mezi nejnavštěvovanější letoviska Bulharska patří Slunečné pobřeží, které je zároveň také největším turistickým střediskem této země. Nachází se na pobřeží Černého moře, přibližně 35 km na sever od Burgasu a pyšní se jedněmi z nejkrásnějších pláží v celém Bulharsku.

Dalším oblíbeným střediskem je například Primorsko. Na rozdíl od Slunečného pobřeží se jedná o menší středisko s o to příjemnější atmosférou. Výhodou je, že se zde vytvořila poměrně rozsáhlá česká komunita, díky čemuž nebudete mít problém se zde domluvit. Mezi kvalitní turistická letoviska patří také Zlaté Písky, Svatý Vlas, Svatý Konstantin, Nesebar, Obzor nebo například Pomorie. Všechna tato letoviska jsou jako stvořená pro letní dovolenou u moře. Nenechte si ujít aktuální slevy na zájezdy do Bulharska a dopřejte si krásnou dovolenou za skvělou cenu!

Označeno v Cestování Označeno s: , , ,