Dovolená v Řecku

Řecko je destinací, kde si každý turista přijde na své. Dopřává milionům, kteří přijíždějí do této romantické země ze všech koutů světa, unikátní a nezapomenutelné zážitky na zbytek života.

Je dokonalým místem pro dovolenou pro každého, koho zajímá historie, kdo je blázen do historie, neboť Řecko přináší velmi poutavou historii, která ve světě nemá obdoby. Prakticky na každém kroku se nachází celá řada historických památek a návštěvníci se často jen těžko rozhodují, kam mají vyrazit.

Kdo přilétá do Řecka za relaxací, tomu tato jihoevropská země dopřeje přehršel klidu a hlavně ničím nerušenou dovolenou. Pestrost řecké historie a kultury si může vychutnat během času stráveného v Řecku téměř každý. Takovou kombinaci odpočinku na břehu moře a možnost poznání historie kolébky civilizace může jen těžko poskytnout jiná destinace.

Řecká příroda je jedinečná a velmi specifická. Jak v pevninském Řecku, tak na řeckých ostrovech je příroda nespoutaná a divoká. Pro Řecko jsou typické háje oliv a borové lesy, jejichž vůně se šíří na kilometry daleko.

Ceny pobytů v Řecku se velmi liší. Populární letoviska jsou pochopitelně finančně náročnější než zatím ne příliš navštěvovaná střediska na menších ostrovech bez letiště. Obecně lze ale říci, že dovolená v Řecku se dá sehnat již jen málo nad 6.000 korun.

Více informací o dovolené v Řecku na dovolena-recko.net.

Označeno v Cestování, Featured Označeno s: ,