Jak si najít práci na internetu

Víte přesně co umíte, v čem máte praxi a jakou práci hledáte? Najděte si ji na webu InzercePráce.cz! Na  tradičním a ryze českém pracovním portálu v novém grafickém kabátě a s novým platebním kreditovým systémem uveřejňujeme každý den spoustu aktuálních nabídek práce.

Pracovní nabídky na míru

Pokud nechcete, aby vám nějaké zajímavé pracovní místo uteklo, nebo prostě jen chcete mít přehled o práci v oboru, zaregistrujte se na InzercePráce.cz. V rychlém vyhledávání si podle oboru a lokality nebo zadáním klíčového slova vyhledejte přesně ta volná místa, která odpovídají vašemu zájmu. Rozšířené vyhledávání vám pak umožňuje hledat podle vámi zvolených kritérií – stáří nebo jazyka nabídky, oboru, místa výkonu práce či druhu pracovního poměru. Můžete takto hledat například práci v Praze.

Firmy si vás najdou samy

Zaujměte a nechte se oslovit! Životopis si můžete vytvořit přímo u nás a můžete si vybrat také šablonu dle svých představ. Jak tedy postupovat? Nejprve se zaregistrujte, vytvořte si životopis, přidejte novou poptávku a zaměstnavatelé váš už osloví sami.

Svůj životopis si pojmenujte, vyplňte své vzdělání i pracovní zkušenosti přesně podle svých představ. Životopisů u nás můžete mít uloženo hned několik – pro každou pracovní pozici jinou verzi, která tak bude vždy aktuální a odpovídající požadavkům dané pozice, o kterou se ucházíte. K vyplněným údajům v životopise se můžete kdykoliv vrátit, měnit je a upravovat.

Ve svém účtu si přidejte novou poptávku – ať zaměstnavatelé vědí, jakou práci hledáte, kde chcete pracovat a jaké jsou vaše požadavky a očekávání. Firmy mohou vyhledávat v poptávkách uchazečů, takže si vás rozhodně najdou!

Vytvořte si s námi životopis

Kliknutím na název životopisu se vám zobrazí údaje, které jste uvedli. Pomůžeme vám s jejich úpravou a rozvržením – můžete si vybrat šablonu, jak chcete aby váš životopis vypadal a můžete si ho také jednoduše uložit do svého počítače ve formátu PDF nebo RTF.

Návod na to, co by měl životopis úspěšného uchazeče vypadat, najdete v článku „Potřebuji pomoc při vytvoření mého CV“.

Žádná práce vám neuteče

Nové pracovní nabídky se na portálu InzercePráce.cz objevují prakticky neustále, a to přímo od firem, personálních agentur i úřadů práce.

Nové zajímavé inzeráty odpovídající vašim požadavkům za vás ohlídá automatický filtr nabídek – váš agent. Nastavte si ve vašem účtu Vyhledávacího agenta, který bude sledovat, jestli se objevila nějaká zajímavá nabídka.

Jestli se neobjevila nějaká nová pracovní nabídka můžete sledovat také přes RSS.

Označeno v služby Označeno s: ,

Napsat komentář