Pitná či nepitná voda

Zkusili jste si natočit z kohoutku do skleničky vodu a přijde Vám, že není v pořádku a chcete to nějakých způsobem řešit? Nejzaručenějším způsobem, který existuje, je nechat si udělat rozbor vody. Naše firma Milvit Water se zabývá touto problematikou, tedy jak odstranit všechny nečistoty z vody (v podobě tvrdosti vody, železa, manganu atd.) a udělat z nepitné vody vodu pitnou.

Nežli se budeme s tou vodou zabývat, musíme znát výsledky toho rozboru, který u nás na firmě také děláme. Je to základní rozbor vody mimo bakteriologického. Ten se u nás nedělá, ale při požadavku o podrobnější analýzu, si k nám můžete přijet pro vzorkovnice podle ukazatelů měření, poučíme Vás o správném způsobu odebrání vzorků a po jejich dodání Vám zajistíme rozbor u odborné laboratoře.

Z toho všeho vyplývá, že nám stačí zaslat poštou nebo osobně dodat 0,5 lit Vaší vody v čisté PET láhvi. Až nám bude rozbor uhrazen, zašleme Vám ho emailem, poštou nebo si ho osobně vyzvednete u nás. Pokud některý z prvků bude nadlimitní, tak Vám ZDARMA vypracujeme adresnou nabídku dle Vašich požadavků. A pokud si na základě naší nabídky vyberete navrhovanou chemickou filtraci, cenu rozboru Vám odečteme od celkové ceny filtru.

Poté poskytujeme poradenství, realizujeme konkrétní řešení včetně prodeje filtračních zařízení na úpravu vody, instalaci zařízení, záruční a pozáruční servis, údržby a samozřejmě pravidelnou kontrolu Vaší vody.

Označeno v služby

Napsat komentář