Obchodní centrum Europark

Najděte Vaše oblíbené Obchodní centrum

Všichni dobře vědí, že nákupy v Praze nejsou zrovna jednoduchou záležitostí. A pokud zrovna přemýšlíte, kam vyrazíte na nákupy v Praze a zároveň víte, že nechcete skončit jako obvykle, tedy v centru města v zácpě nebo v přecpaném metru, vyrazte do Europarku. Oblíbené nákupní centrum, které si určitě zamilujete.

Nákupy v Praze pohodlně a jednoduše

Chcete se vyhnout všem zmiňovaným nepříjemnostem? Přijďte na nákupy v Praze do Europarku. Toto obchodní centrum je pro Vás dostupné, protože leží hned vedle Jižní spojky a je tak skvěle dostupné ze všech směrů. A určitě se nemusíte bát, že zde nezaparkujete svého miláčka. Obchodní centrum nabízí více než 2100 bezplatných parkovacích míst, z toho 700 krytých. A během Vašich nákupů si můžete nechat umýt Vaše autíčko v Automyčce Express, která se nachází v garáži obchodního centra.

Nákupní centrum, které nabízí víc než jen nákupy.

Obchodní centrum Europark je pro Vás otevřeno denně od 9 do 21 hodin a najdete zde 69 obchodů, kaváren a restaurací a provozoven služeb, jak poštovních, tak i bankovních. Toto nákupní centrum pro Vás připravuje navíc doplňkový zábavný program nejen pro nejmenší, ale také pro dospělé. Samozřejmostí jsou také akční nabídky našich obchodů. Chcete výhodně nakoupit jídlo, značkové oblečení, elektroniku, vybavení domácnosti či nábytek? Tak neváhejte a vyrazte na nákupy v Praze do Europarku Štěrboholy. Obchodní centrum Europark nabízí mnoho obchodů s módou, kde si vyberete to nejlepší z nejnovějších kolekcí. Navštivte třeba prodejnu H&M, do které právě teď dorazila dorazila nová dámská sportovní kolekce plná funkčního a zároveň stylového oblečení. Pomozte vdechnout starému oblečení nový život! Přineste do prodejny H&M nepotřebné oděvy libovolné značky a získejte navíc malou odměnu.

Přijďte k nám a užijte si Vaše nákupy v Praze – obchodní centrum Europark Štěrboholy se na Vás těší.

Označeno v Zábava

Napsat komentář