O webu

Volneclanky.cz vám umožňuje přidat vaše články, sdílet vědomosti s potenciálními zákazníky, získat uznání z řad čtenářů a také následující věci:

 1. Reklama zdarma:
  Uvnitř pole „o autorovi“ můžete uvést odkazy na svoje stránky, což je pro vás reklama zdarma. Váš článek bude navíc čtený lidmi, kteří mají o danou problematiku zájem a tudíž budou motivováni dozvědět se více na vašich stránkách. Navíc rostoucí počet zpětných odkazů zvyšuje page rank vaší stránky.
 2. Viralní marketing:
  Vy pošlete na server Volneclanky.cz jeden článek, avšak ten samý článek může být dále publikován na mnoha dalších webech mnoha dalšími lidmi. Nikdy nevíte, jak velký web si může váš článek vybrat a umístit ho na své stránky. Někteří webmasteři mohou váš článek doporučit dalším a ti dalším. Brzy zjistíte, že váš článek byl zveřejněn na stovkách webů.
 3. Zvyšte důvěryhodnost vašich stránek či vašich produktů:
  Publikování článků na serveru Volneclanky.cz zvyšuje vaši důvěryhodnost a startuje spirálu kredibility u vašich čtenářů. Pro mnoho autorů je publikování na tomto serveru skvělou příležitostí jak začít svoji kariéru a zvýšit šance na publikování svých článků v renomovaných médiích.
 4. Přiveďte na svoje stránky více návštěvníků:
  Distribucí svého článku po celém webu můžete na svůj web přivést návštěvníky z různých oborů. Jen si představte, že váš článek o technologii je nejprve umístěn na tématický web, ale nakonec skončí u manažerů ,kterým se zalíbí a stanou se potenciálními zájemci o vaše služby.
 5. Zvyšte svoje prodeje i pokud nemáte vlastní web:
  I když třeba nemáte vlastní internetové stránky, umístění článku na náš server může sloužit jako vaše osobní stránka. Ujistěte se pouze, že váš článek je kvalitní a nepůsobí až příliš komerčně. Vaše články mohou být příkladem vašich obchodních aktivit a obsahovat například kontaktní informace nebo e-mail, pomocí kterého vás potenciální zájemci mohou kontaktovat.

Jak přidám článek na server Volneclanky.cz?

Pokud chcete zasílat články na server Volneclanky.cz, musíte se nejprve zaregistrovat a souhlasit s našimi smluvními podmínkami.Firm Guide – all about companies

Kolik to stojí přidat článek na server Volneclanky.cz?

Neúčtujeme si žádné sumy, přidání článku je naprosto zdarma. Na našem webu máme reklamy, které nám umožňují provozovat web bez jakýchkoliv poplatků ze strany autorů článků.

Napsat komentář