Prémiový účet

Pro uživatele, kteří se osvědčili, je zde možnost otevření takzvaného prémiového účtu. Požadavkem na jeho vytvoření je alespoň 30 schválených článků autora.

Jaké výhody má prémiový účet?

Autoři mohou publikovat svoje články okamžitě, bez nutnosti jejich ověření administrátorem webu, což značně zrychluje práci autora.

Autoři mohou svoje články i v průběhu upravovat, moderovat komentáře, které jsou ke článku zaslány a to vše opět bez nutnosti validace administrátorem.

Velikou výhodou je také možnost uploadu obrázků přímo v editačním rozhraní serveru volneclanky.cz. Nově registrovaní uživatelé musí linkovat na obrázky, které jsou hostovány mimo náš server. S prémiovým účtem tato nutnost odpadá, což opět urychluje práci.

Pro aktivaci prémiového účtu prosím kontaktujte administrátora webu, nejprve se však přesvědčte, že máte již splněný požadavek, čímž je alespoň 30 schválených článků.

Berte prosím na vědomí, že administrátor webu bude stále dohlížet na nově přidané články a pokud nebudou splňovat provozní podmínky serveru, budou bez ohledu na typ účtu autora smazány.

Napsat komentář