Smluvní podmínky

Podmínky pro autory článků

 1. Souhlasíte s tím, že jste původním autorem každého článku, který přidáte do databáze serveru Volneclanky.cz. Pokud jste si najali pisatele článků, souhlasíte s tím, že máte exkluzivní práva na každý článek, který přidáváte.
 2. Neexistuje žádná garance, že váš článek bude akceptován a následně publikován v naší databázi. Je naším výhradním právem určit, které články budou a které nebudou zveřejněny. Pokud bude článek zveřejněn, vyhrazujeme si právo kdykoliv ho bez udání důvodu odstranit.
 3. Vyhrazujeme si právo změnit vámi navrhnutou kategorii na takovou, které bude spíše odpovídat článku, který přidáváte.
 4. Tím, že přidáte článek do databáze serveru Volneclanky.cz, souhlasíte, že můžeme:
  • Publikovat váš článek na serveru Volneclanky.cz případně na některém z partnerských webů.
  • Vložit do vašeho článku až 2 odkazy směřující na weby našich partnerů.
  • Publikovat váš článek jako RSS zdroj.
 5. Především pak souhlasíte s tím, že váš článek může republikovat libovolná osoba na libovolném serveru, kdy uvede vás jako autora článku s odkazem, který uvedete ve svém profilu. Firm Guide – all about companies
 6. Souhlasíte s tím, že uplaod článků na tento server, stejně jako jejich další zveřejňování na dalších servrech je bezúplatné. Nebudete finančně ohodnoceni ani když článek uveřejníte na tomto serveru, ani když třetí osoba převezme váš článek z této databáze a zveřejní ho na svém webu.
 7. Souhlasíte s tím, že články, které uveřejníte, neobsahují odkazy na warez, nelegální obsah, link farmy a podobné.
 8. Vyhrazujeme si právo zobrazovat na stránkách s vašimi články reklamy k pokrytí nákladů spojených s provozem serveru.

Podmínky pro osoby uveřejňující články

 1. Nesmíte odstranit odkaz „Článek převzat ze serveru: www.volneclanky.cz“ z článku, který se chystáte publikovat na naší webové stránce.
 2. Musíte respektovat autorská práva autora, jehož článek budete publikovat na vaší webové stránce. To zahrnuje především zachování informace o autorovi pod článkem (včetně aktivních odkazů na autorovy stránky).
 3. Nemůžete měnit, upravovat ani nijak jinak editovat články, které přebíráte.
 4. Všechny odkazy musíte zanechávat „živé“. To znamená, že návštěvník se po kliknutí na ně dostane na určenou destinaci.
 5. Souhlasíte s tím, že články z našeho serveru nikdy nepoužijete v spammových emailech.
 6. Souhlasíte s tím, že naše články nikdy nebudete publikovat na webových stránkách obsahujících porno, warez, rasistický obsah či obsah v rozporu s národním právním řádem.
 7. Souhlasíte s tím, že nikdy nebudete články z tohoto serveru prodávat, a to ani jednotlivě, ani jako celek.

Poučení

Souhlasíte s tím, že server Volneclanky.cz neručí za správnost článků zde uveřejněných nebo uveřejněných na některém z partnerských webů. Server Volneclanky.cz je pouze místem, kde se potkávají autoři a lidé, kteří mají zájem o jejich články. Pokud se stalo, že někdo ukradl váš článek a poté ho uploadoval na náš server, nahlaste prosím tuto skutečnost našemu tým. Takový článek bude poté ihned odstraněn.
Server Volneclanky.cz nepodporuje názory žádných autorů, webových stránek, produktů či jiných entit zmiňovaných v článcích. Články zde vyobrazené nemají sloužit k právním, lékařským nebo jinak odborným radám. Všechny články mají čistě informativní charakter.

Napsat komentář